Najlepsze opakowania dla punktów gastronomicznych

95
Najlepsze opakowania dla punktów gastronomicznych

Opakowania produktowe odgrywają coraz ważniejszą rolę w budowaniu wizerunku firmy. Wiedzą o tym doskonale firmy gastronomiczne, które przykładają ogromną rolę do rodzaju stosowanych opakowań. Jak wybrać najlepsze opakowania dla punktów gastronomicznych?

Jak wybrać dobre opakowania dla punktu gastronomicznego?

Dobre opakowania dla punktów gastronomicznych powinny być szczelnie zamykane i dostosowane pod względem wymiarów oraz kształtu do każdego rodzaju potrawy. Wśród opakowań dedykowanych branżom gastronomicznym można znaleźć plastikowe i papierowe opakowania na ciasta, specjalne opakowania na dipy, zupy i surówki, a także lunch boxy i zamykane opakowania na dania na wynos. Coraz bardziej popularne stają się także kubki do napojów zimnych i gorących oraz pojemniki na koktajle.

Jak wybrać najlepsze opakowanie dla swojego biznesu? Warto pomyśleć o ekologii!

Jednorazowe opakowania dla punktów gastronomicznych charakteryzuje bardzo dobra izolacja termiczna oraz duża wytrzymałość. Tego typu opakowania rozprowadzają ciepło potrawy po całym pudełku i nie powodują zaparzania jedzenia. Dodatkowym plusem opakowań papierowych jest ich ekologiczny charakter. W przeciwieństwie do plastiku, który rozkłada się kilkaset lat, papier rozkłada się szybko i może być wykorzystywany do wtórnej produkcji praktycznie bez końca.

Proekologiczna postawa to aspekt, na który zwraca uwagę wielu świadomych konsumentów. Nic dziwnego, że firmy cateringowe coraz częściej decydują się na wdrożenie nowych, ekologicznych rozwiązań, takich jak właśnie opakowania papierowe lub biodegradowalne ekologiczne pudełka.

Szukasz profesjonalnego dostawcy opakowań dla branży gastronomicznej? Postaw na Akar!

Jeśli zależy Ci na wizerunku marki i szukasz zaufanego producenta opakowań, warto wypróbować opakowania firmy Akar, dedykowane przede wszystkim branży gastronomicznej. W ofercie firmy można znaleźć najwyższej jakości torby papierowe oraz pudełka, stworzone specjalnie po to, by transportować w nich cukiernicze wypieki, dania na wynos, potrawy w formie płynnej oraz szereg innych gastronomicznych artykułów. Akar to najwyższa jakość obsługi, usług i produktów, specjalnie dla Twojej marki!