Poleasingowe komputery – czy to się opłaca?

51
Poleasingowe komputery - czy to się opłaca?

Każdy, kto choć raz korzystał z tego rozwiązania, zgodzi się, że to prawdziwa rewolucja dla firm. Zamiast kupować nowy sprzęt komputerowy dla firmy, może lepiej postawić na poleasingowe komputery? Podpowiadamy, jak to rozwiązanie może Ci się opłacić i gdzie dokonasz zakupu w najrozsądniejszej cenie!

Poleasingowe komputery – komu opłaca się leasing?

Leasing to rozwiązanie, które opłaca się tak naprawdę każdemu – zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom prywatnym. Wiele osób korzysta z tej opcji, ponieważ jest ona bardziej osiągalna niż kredyt.

Co można wziąć w leasing? Przede wszystkim samochody, ale nie tylko! Jeśli zależy nam na tym, by zoptymalizować wydatki w firmie, możemy zdecydować się także na poleasingowe komputery. Jakie są zalety tego rozwiązania? Przede wszystkim zyskujemy sprzęt wysokiej jakości, pochodzący od markowych producentów, w niskiej cenie, z możliwością późniejszego odsprzedania w celu wymiany na nowsze modele.

Poleasingowe komputery – co warto wiedzieć?

Poleasingowe komputery to komputery, które są używane, ale w przeciwieństwie do różnego rodzaju używanego sprzętu, zostały one odkupione od firm, a nie od prywatnych osób. Sprzęt taki jest bardzo wysokiej jakości, nie był nigdy nadmierne eksploatowany i może zostać odsprzedany dalej w bardzo atrakcyjnej cenie, a nawet jeszcze posiadać ważną gwarancję!

Ogromną zaletą sprzętu poleasingowego, o której warto wspomnieć, jest możliwość dopasowania sprzętu do potrzeb firmy. W ofercie sklepów ze sprzętem komputerowym po leasingu można znaleźć zarówno laptopy do prostego użytku biurowego, jak i komputery dla grafików komputerowych oraz potężny sprzęt dla graczy i testerów gier.

Gdzie dokonasz zakupu w najrozsądniejszej cenie?

W internecie możesz znaleźć wiele godnych zaufania sklepów internetowych z ofertą na sprzęt poleasingowy. W ofercie takich sklepów można znaleźć między innymi:

  • poleasingowe komputery i laptopy,
  • poleasingowe monitory,
  • poleasingowe podzespoły komputerowe,
  • poleasingowe urządzenia mobilne,
  • telefony i smartfony.

Komputery te są markowe i zostały wyposażone w legalne oprogramowanie i systemy operacyjne. Dodatkowo można do nich dokupić szereg różnych akcesoriów, większość klasy A, a nawet wyższej. Innymi słowy, można w nich nabyć wszystko, co jest potrzebne, by stworzyć dobrze prosperujące biuro dla firmy, niskim kosztem.