5 pomysłów na luksusowe pudełka kartonowe na biżuterię!

5
5 pomysłów na luksusowe pudełka kartonowe na biżuterię!

Kartonowe pudełka to praktyczny i ekologiczny sposób na elegancką oprawę dla produktów luksusowych. Z tego rozwiązania korzystają między innymi producenci markowych zegarków, kolii oraz kolczyków. Jak zaprojektować oryginalne pudełka kartonowe na biżuterię?

Pudełka kartonowe na biżuterię – jak zaprojektować wyjątkowe pudełko?

Kartonowe niewielkie opakowania to bardzo dobre rozwiązanie dla producentów biżuterii. W stylowych i estetycznych opakowaniach można dostarczyć do klienta między innymi zegarek, kolczyki, bransoletki, przypinki oraz pierścionki. Wewnątrz kartonowego pudełka na biżuterię da się zamontować przegródki lub wkładki, które uporządkują jego zawartość. Opakowanie można także wyścielić elegancką poduszką, by należycie wyeksponować kosztowności. Jak stworzyć idealne pudełka kartonowe na biżuterię? Co zrobić, by design opakowania był tak samo luksusowy, jak produkt, który się w nim znajdzie? Mamy dla Ciebie 5 inspiracji!

5 pomysłów na luksusowe pudełka kartonowe na biżuterię!

#1 Tłoczenie logotypu

Na kartonowe pudełka można nanieść wysokiej jakości nadruki. By nadać opakowaniu charakter Premium, logotyp można wytłoczyć na przedniej stronie opakowania

#2 Nadruki nie tylko z zewnątrz

Oryginalne opakowania to świetny sposób na to, by przyciągnąć na dłużej uwagę klienta. Aby pudełko było wyjątkowe, możesz nadrukować nie tylko jego zewnętrzne ściany, ale także wnętrze!

#3 Pudełka z wieczkiem na biżuterię

Pudełko z wieczkiem to dobry pomysł na opakowanie dla markowych produktów. Dwuczęściowa budowa pudełka pozwala należycie wyeksponować produkt i podkreślić jego walory.

#4 Minimalizm i klasyka

Do pakowania biżuterii świetnie sprawdzają się pudełka o minimalistyczny design. Modne kolory to kontrastowe zestawienia bieli i czerni, a także różne połączenia z czerwienią i złotem.

#5 Seria markowych opakowań

Jeden rodzaj opakowania to czasem za mało. Niektóre firmy zdecydowały się wprowadzić całą kolekcję limitowanych opakowań produktowych dla swoich klientów, dzięki czemu skutecznie wyróżniają się na rynku.

Jeśli szukasz idealnego opakowania dla Twoich luksusowych produktów (z fran. packaging), warto przyjrzeć się polskiej firmie Packhelp. To czołowy producent spersonalizowanych pudełek, które same w sobie mogą stanowić wizytówkę Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here